proste zadania

Proste zadania

Prosta praca bez wysiłku jest w zasadzie utopią. W każdej pracy potrzebny jest wysiłek, jednak wtedy gdy pracę lubimy i umiemy wykonywać nie sprawia ona nam trudu i nie męczy pracownika. Region winien być na tyle zróżnicowany, aby zapewniać pracę zarówno dla osób z kwalifikacjami, jak i tym bez zdolności, umiejętności i wykształcenia kierunkowego.

Równowaga na rynku to podstawa, jednak zbyt wiele czynników potrafi ją zachwiać, aby była stabilna. Stąd problemy regionalne związane z nadmiarem humanistów, czy niedoborem lekarzy, nauczycieli. Czasem wręcz przeciwnie, nadmiar jest osób oczekujących prostej pracy niewymagającej trudu, ani wysiłku intelektualnego. Każdy szuka pracy względem swoich potrzeb, jedni wyjeżdżają z kraju inni podążają do miast wojewódzkich.

Praca w pomorskim to bardzo zróżnicowany rynek, bowiem są tutaj zarówno prace w rolnictwie jak i przemyśle, ponadto praca dostępna jest w mieście i miasteczku i na wsi. W wielu pracach nie są potrzebne żadne kwalifikacje. Przykładem mogą być prace produkcyjne, na taśmie itp. wbrew pozorom jest ich wiele. Nie dają one wielu opcji awansu ani rozwoju, jednak powalając zaspokoić potrzeby pracy osobom nie umiejącym się w  inny sposób odnaleźć na rynku pracy w pomorskim. Zadanie inwestorów jest lokowanie zakładów produkcyjnych, obiektów handlowych zgodnie ze strukturą społeczną regionu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *